Podniky potravinářské - VODASERVIS s.r.o.

Podniky potravinářské

Provádíme rekonstrukce i novou výstavbu úpraven vody, zajišťujeme kompletní dodávku zařízení a technologie úpravy pitné vody, provádíme hydrogeologické práce a vrtané studny.

Výroba potravin - Mlékárna Hlinsko, s.r.o. (výkon úpravny 13,8 l/s) – odstranění tvrdosti na moderním duplexním nerezovém změkčovacím filtru TVK 110 ZND a odstranění dusičnanů na nerezovém dusičnanovém filtru TVK 100 DZND. Dodávka kompletní technologie úpravy pitné vody, včetně dodávky zařízení, automatizace a elektroinstalace, měřící techniky a potrubních propojení v nerezi.

Výroba potravin - Pribina, spol. s r.o., Hesov – (výkon úpraven cca 1,6 l/s) – úpravna pitné vody na odstranění železa a manganu na nerezovém tlakovém filtru TVK 80 S. Součástí dodávky byla čerpací technika, měřící technika, potrubní vedení v PVC. Další úprava vody je pomocí několika nerezových tlakových filtrů RF 6-30.

Výroba nápojů - Kofola, a.s. Krnov, Mnichovo Hradiště, Rájecká Lesná (výkon úpraven 3x13,8 l/s a 1x8,3 l/s) – filtrace vody na nerezových tlakových filtrech RF 30 a odstranění tvrdosti na skloaminátových duplexních změkčovacích filtrech TVK 110 ZD. Součástí dodávky technologie úpravy vody bylo dodání potrubního vedení v PVC.

Výroba nápojů - Karlovarská Koruní, s.r.o., Stráž nad Ohří (výkon úpravny 3 l/s) – filtrace vody na dvou nerezových tlakových filtrech TVK 110 U. Součástí dodávky technologie úpravy vody bylo dodání potrubního vedení v nerezi a dodávka čerpací techniky.

Výroba nápojů - Pivovar Ostravar, Ostrava (výkon úpravy 2,1 l/s) - dechlorace vody na nerezovém tlakovém filtru TVK 90 UMN. Filtr je možné propařovat parou. Součástí dodávky bylo nerezové potrubní vedení.

Výroba potravin - Hamé s.r.o., Otma Mařatice (výkon úpravy 4,6 l/s) - odstranění železa na nerezovém tlakovém filtru TVK 120, Součástí dodávky bylo potrubní vedení v PVC a čerpací technika.