Hygienické zabezpečení - VODASERVIS s.r.o.

Hygienické zabezpečení vody

Dávkovací stanice IWAKI ES

Společnost VODASERVIS s.r.o. se dlouhodobě zabývá návrhy a dodávkami zařízení sloužící k hygienickému zabezpečení vody. V našem sortimentu najdete dávkovací systémy dávkující do vody vhodný desinfektant nebo UV lampy, zajišťující usmrcení všech choroboplodných zárodků pomocí UV záření.

Dávkovacími systémy dávkujeme pro hygienické zabezpečení chornan sodný nebo jeho roztok. Zajistí se tím dlohodobé hygienické zabezpečení vody. Lze provádět i kontinuální měření Cl a přesnou úpravu dávek dle okamžité spotřeby. Nejčastěji dodáváme odzkoušená a spolehlivá dávkovací čerpadla japonské společnosti IWAKI. V případě zájmu dodáme dávkovací systémy od jakýchkoliv dodavatelů. Jedná se převážně o systémy ozonizace nebo dávkování plynného chlóru, atd.

UV lampy produkují UV záření, které zajišťuje usmrcení všech choboplodných zároků ve vodě. Společnost VODASERVIS s.r.o. standardně dodává nerezové UV lampy od českých výrobců, kdy je zajištěn 100% servis a dodávka náhradních UV zářivek.

Každý systém hygienického zabezpečení má svá specifika a rizika. Navrhneme pro Vás ten správný systém. OBRAŤTE SE S DŮVĚROU NA NÁS.

Technologie hygienického zabezpečení vody se uplatňuje v mnoha oblastech úpravy vody:

  • pitná voda
  • technologická voda
  • chladící voda
  • bazénová voda
  • apod.

 

HYGIENICKÉ ZABEZPEČENÍ VODY je procesem umrtvení veškerých patogenních mikroorganismů ve vodě. Je to jedna z nejstarší metod úpravy vody. Provádí se chlorováním (pomocí dávkovacích čerpadel nebo plynného chlóru), ozonizací (dávkováním ozónu) či ÚV zářením (pomocí UV lamp).

 

Dávkovací stanice IWAKI ES 2Dávkovací stanice IWAKI EWDávkovací stanice Grundfos DMUV lampa DesuvaUV lampa pro RDUV lampa 2x87W se stěračem