Nerezové rukávové filtry - VODASERVIS s.r.o.

Nerezové rukávové filtry

Tlakový nerezový filtr RF na zachycení mechanických nečistot

Jedná se o velkoobjemový nerezový tlakový filtr RF robustní odolné konstrukce, vyrobený standardně z nerezového materiálu 1.4301 s atestem i na pitnou vodu. V případě vyššího obsahu chloridů, síranů a vodivosti vyrábíme filtry RF z materiálu s nižším obsahem uhlíku nebo s přídavkem titanu. Filtr se skládá z válcové části usazené na třech nohách, odnímatelné vrchní příruby s výklopnými šrouby, výměnné filtrační vložky, dvou přípojných míst - vstup a výstup vody, dvou manometrů a odpouštěcího ventilu.

Vnitřní vystrojení filtru je celonerezové. Povrchová úprava filtrů je balotinováním (tryskání keramickými kuličkami), což jim dává nenapodobitelný jednolitý matný vzhled. Filtrační schopnost je dána jemností filtrační vložky od 1-800 mikronů.

Kvalitní zpracování filtrů zajišťuje jejich dlouhou životnost. Svařování je dvojí a provádí se metodou TIG – na kořen a s přidáním materiálu dle předepsané WPS. Práce provádějí certifikovaní svářeči tavného svařování kovů pod dohledem zkušeného svářečského technologa. Každý filtr je osazen výrobním štítkem, který je označen dle vyhlášky MZd. 409/2005.


Použití

Filtr je vhodný k filtraci méně znečištěných kapalin s příměsí olejů, mechanickému dočištění vody z ČOV. Filtr se využívá jako ochranný předfiltr nebo jako pojistný filtr za tlakovou filtraci pro průmyslové aplikace i pro pitnou vodu. 

Varianty:
– provedení s různou filtrační vložkou - 1-800 mikronů, na pitnou i technologickou vodu, oleje
– provedení z kvalitnějšího nerezového materiálu – 1.4401, 1.4541, 1.4571, apod.
– provedení se vstupem a výstupem dle požadavku zákazníka - dimenze, příruby/závit, shora, ze stran
– provedení volně stojící nebo pro použití na zeď

Reference:
Kofola a.s., VWS MEMSEP s.r.o.,Unilever ČR, spol. s r.o.,VaK JČ a.s., CHVaK a.s.,Kaplan, spol. s r.o., apod.

RF new - nové provedení celonerezovéRF 6RF - VNITŘNÍ KOŠFILTRAČNÍ RUKÁVOVÉ VLOŽKY TV